Porcelánový jídelní servis Porcelánový jídelní servis
0 ks produktů za 0 ,-Kč
k pokladně

O nás

      VIVA PORCELÁN

 

Firma VIVA Porcelán sídlí v Karlových Varech Otovicích a zabývá se výrobou lázeňských pohárků, porcelánu pro děti, foto porcelánu na hroby, růžového porcelánu, cibulového porcelánu a kusového porcelánu s originálním tvarem a dekorem.  Porcelán zde prochází kompletním výrobním procesem, od návrhu, přes lití surového materiálu až po dekorování. Převážná část sortimentu je vyráběna ručně, s důrazem na kvalitu a originalitu. Porcelán dodáváme do hotelů, obchodů, lázní, do cestovních agentur a samozřejmě část produkce je možné vidět a koupit přímo v našem eshopu...

Kromě své obvyklé distribuce firma nabízí individuální porcelán na zakázku, pro firmy, galerie i jednotlivce. Těšíme se na Vaší návštěvu u nás na provozovně na adrese Mostecká 133 v Otovicích u Karlových Varů nebo na Vaše podněty na info@vivaporcelan.cz nebo telefonicky +420 777 725 501.

 

      Historie firmy

 

          Firma Viva porcelán vznikla v roce 1990 původně jako malá rodinná manufaktura. Jméno firmy VIVA porcelán odkazuje na bohatou tradici výroby porcelánu v Čechách a je inspirováno jedním z nejstarších dochovaných porcelánových výrobků zhotovených na území Čech, který nese známý nápis ,, Vivat Bohmen….Sláva Česku…Sláva Čechám...

 Jako pokračovatelé místní výroby porcelánu se snažíme ctít odkaz k tradicím a zároveň cítit ducha doby…

 

 

VIVA Porcelain

 

VIVA Porcelain Company, headquartered in Carlsbad-Otovice, is engaged in manufacturing a wide range of porcelain products from the spa cups, porcelain sets to a variety of souvenirs. There porcelain undergoes a complete production process, from designing through molding the raw materials to decorating. Goods are delivered to hotels, stalls, shops, spas and travel agencies.

In addition to its usual distribution company offers custom-made porcelain, for companies and individuals. It is possible to book any decor and combine it with any shape. For more information, visit www.vivaporcelan.cz, or you can visit us in person at Mostecká 133 Otovice near Karlovy Vary.